Nabízíme

Podívejte se, co všechno Vám můžeme nabídnout.
Lokalita: nenastavena | Vybrat lokalitu
Registrace do přípravných kurzů na příští školní rok 2024/25 byla zahájena.

Nabízíme systematickou přípravu k jednotným přijímacím zkouškám na gymnázia a střední školy, přípravu k maturitě a příměstské tábory

Přípravné kurzy na osmiletá, šestiletá a čtyřletá gymnázia a střední školy

Chcete se hlásit na gymnázium nebo střední školu? Nabízíme Vám systematickou základní i doplňkovu přípravu na jednotné přijímací zkoušky.

Základní přípravné kurzy nabízíme ve čtyřech ekvivalentních formách, které mají stejný obsah, liší se jen formou: docházkové kurzyvíkendové kurzyePřípravkaOn-line přípravka. V těchto kurzech probereme a zopakujem všechnu látku českého jazyka a matematiky dle požadavků k přijímacím zkouškám, pracujeme s vlastními materiály v malých skupinách.

Připravujeme také k přijímacím zkouškám z anglického jazyka a křesťanské nauky.

Základní přípravné kurzy je vhodné doplnit dalšími typy kurzů: intenzivní kurzyTrénování s Amosem a přijímací zkoušky nanečisto.

Příprava k maturitě

Připravujeme studenty ke všem částem maturitních zkoušek z českého jazyka, angličtiny a matematiky

Příměstské tábory

Tematické příměstské tábory pro všechny děti, které chtějí zažít legraci, najít nové kamarády, naučit se spoustu prázdninových dovedností a prožít letní dobrodružství v Brně. 

Výběr lokality

Naše kurzy a akce nabízíme v Praze a Brně. Vyberte si prosím lokalitu, o kterou máte zájem. Výběr můžete kdykoli změnit pomocí odkazu v horní části každé stránky.

Používáme cookies

Cookies jsou soubory, které se při návštěvě webu ukládají do Vašeho zařízení. Podílejí se na správném fungování webu, pomáhají nám v analýze chování uživatelů a tím i ke zlepšování našich stránek, umožňují zobrazení personalizovaného obsahu a cílení marketingových aktivit.Podrobné nastavení