Registrace do kurzů pro školní rok 2022/23 bude spuštěna do konce května 2022. Pokud chcete, abychom Vám při spuštění registrace zaslali e-mailem upozornění, napište na info@atelieramos.cz.

Připravujeme studenty k maturitě z českého jazyka, angličtiny, matematiky a dalších předmětů.

Příprava k maturitě probíhá v našich učebnách. Každý kurz se obsahuje 10 lekcí, které probíhají jednou týdně v rozsahu 2 vyučovacích hodin. V případě víkendového kurzu pak výuka probíhá v předem daných víkendových termínech vždy v rozsahu 4 vyučovacích hodin.

V kurzech přípravy k maturitní zkoušce Vás zkušení lektoři, učitelé středních škol a gymnázií, připraví na všechny části maturitních zkoušek.

Český jazyk − věnujeme se přípravě k didaktickému testu, ústní zkoušce i slohové práci dle požadavků Ministerstva školství, které jsou definovány v dokumentu Katalog požadavků zkoušek společné části maturitní zkoušky/Český jazyk a literatura.

Matematika − věnujeme se přípravě k didaktickému testu dle požadavků Ministerstva školství, které jsou definovány v dokumentu Katalog požadavků zkoušek společné části maturitní zkoušky/Matematika.

Anglický jazyk − věnujeme se přípravě k didaktickému testu, ústní zkoušce i slohové práci dle požadavků Ministerstva školství, které jsou definovány v dokumentu Katalog požadavků zkoušek společné části maturitní zkoušky/Anglický jazyk.

První pololetí: říjen – prosince 2022.

Druhé pololetí: leden – duben 2023.