Napsali o nás studenti

Lokalita: nenastavena | Vybrat lokalitu

Z důvodů ochrany osobních údajů nezveřejňujeme celá jména a adresy našich klientů.


Drazí profesoři vzdělávacího ateliéru Amos Brno,

byl jsem vaším studentem přes několik měsíců a chci vám poděkovat. Přesněji za připravu na přijímací zkoušky z matematiky a češtiny. Cítím, že bez vás bych se na svou vysněnou školu, Obchodní Akademie Uherské Hradiště, tak hladce a s přehledem určitě nedostal. Především děkuji za vysvětlení skladby vět, rovnic, nerovnic a jejich soustav, protože v tom jsem byl opravdu ztracený a nebýt vás, tak jsem do teď. Víte, když jsem seděl v lavici a pročítal jsem si otázky přijímacího testu, narazil jsem tam přímo na to s čím bych měl bez vás problém a vzpomněl jsem si na vás. V té chvíli jsem vám byl velmi vděčný za vaši ochotu, trpělivost a námahu nám to natlouct do hlavy. Teď už jsem týden spokojeným studentem a z velké části za to vděčím vám. Proto jsem se rozhodl vám napsat a vyjádřit svůj vděk. Svou práci odvádíte exscelentně a věřím, že nejsem jediný kdo je o tom přesvědčen. Ještě jednou děkuji.

S pozdravem, Váš velký dlužník, MK


Dobrý den, chtěl bych poděkovat za vaši přípravu a doučovací hodiny. Moc mi pomohly a dostal jsem se na školu. :-))

Patrick N.


Dobrý den, paní Koktavá,

rád bych vám oznámil, že jsem se úspěšně dostal na Gymnázium Matyáše Lercha. V pondělí mne ještě čekají zkoušky na Tereze. Tímto bych vám chtěl poděkovat, že jste mne skvěle připravili.
Váš,
Vojtěch L.


Dobrý den.

Chtěla bych Vám moc poděkovat za výbornou přípravu na přijímací zkoušky, protože  jsem se dostala na obě dvě školy. Na Cyrilometodějském gymnáziu jsem byla 15. a na Biskupském gymnázium 17., rozhodla jsem se pro Biskupské gymnázium. Ještě jednou moc děkuji.
Kristýna D.


Dobrý den,

mockrát vám děkuji za přípravu na přijímací zkoušky. Dostala jsem se díky Vám na obě dvě školy, na Slovaňák i na Vejrostovu, a to v dobrém umístění, a jsem za to moc ráda. Takže ješte jednou moc děkuji!
Aneta G.

 

Výběr lokality

Naše kurzy a akce nabízíme v Praze a Brně. Vyberte si prosím lokalitu, o kterou máte zájem. Výběr můžete kdykoli změnit pomocí odkazu v horní části každé stránky.

Používáme cookies

Cookies jsou soubory, které se při návštěvě webu ukládají do Vašeho zařízení. Podílejí se na správném fungování webu, pomáhají nám v analýze chování uživatelů a tím i ke zlepšování našich stránek, umožňují zobrazení personalizovaného obsahu a cílení marketingových aktivit.Podrobné nastavení