Lokalita: nenastavena | Vybrat lokalitu

Atelier Amos vznikl v roce 2014 jako rodinná firma manželů Koktavých. V té době jsme již měli za sebou více než 20 let individuálního doučování a přípravy k přijímacím zkouškám, se kterým jsme oba začali již jako studenti. V době gymnaziálních studií to byla nejen příjemná brigáda, ale také výborná příprava na naše vlastní vysokoškolská studia a budoucí povolání.

S přípravou na přijímací zkoušky a doučováním českého jazyka a matematiky jsme příležitostně pokračovali i po ukončení univerzitních studií. A když naše vlastní dcery postupně dorostly do věku přijímacích zkoušek, začali se na nás obracet naši známí a rodiče spolužáků našich dcer. A právě jejich zájem a spokojenost byly důvodem k otevření prvních tříd v roce 2014.

Letos vstupujeme do 11. sezóny. Máme za sebou spousty spokojených žáků, vedle sebe tým úžasných vzdělaných a nadšených lektorů a před sebou nové výzvy, které přináší naše krásná práce s motivovanými dětmi.

Těšíme se na spolupráci!

Petra a Pavel Koktaví

Výběr lokality

Naše kurzy a akce nabízíme v Praze a Brně. Vyberte si prosím lokalitu, o kterou máte zájem. Výběr můžete kdykoli změnit pomocí odkazu v horní části každé stránky.

Používáme cookies

Cookies jsou soubory, které se při návštěvě webu ukládají do Vašeho zařízení. Podílejí se na správném fungování webu, pomáhají nám v analýze chování uživatelů a tím i ke zlepšování našich stránek, umožňují zobrazení personalizovaného obsahu a cílení marketingových aktivit.Podrobné nastavení