Náš tým

Lokalita: nenastavena | Vybrat lokalitu

Bc. Lucie Hložková

V pedagogickém prostředí jsem se pohybovala již od raného dětství se svou maminkou. Zároveň si také v brzkém věku zamilovala matematiku. Na gymnáziu jsem se pravidelně účastnila matematických olympiád a s nimi spojených soustředění. Logickou volbou by tedy bylo následné studium na Matematicko-fyzikální fakultě Karlovy univerzity.

Avšak nakonec jsem svou volbu změnila a moje kroky směřovaly na Chemii na Přírodovědecké fakultě Masarykovy univerzity v Brně, kterou jsem úspěšně absolvovala. Matematika mi i nadále zůstala blízká, a proto nyní předávám své znalosti studentům.

Ve svém volném čase se svým jednookým kocourem Edmundem Edgarem Škarohlídem vyrábím nábytek (pájet a svářet zatím neumím), šiju (převážně trenky) a učím se na basovou kytaru.

Vyučuje: matematika

Zpět

Výběr lokality

Naše kurzy a akce nabízíme v Praze a Brně. Vyberte si prosím lokalitu, o kterou máte zájem. Výběr můžete kdykoli změnit pomocí odkazu v horní části každé stránky.

Používáme cookies

Cookies jsou soubory, které se při návštěvě webu ukládají do Vašeho zařízení. Podílejí se na správném fungování webu, pomáhají nám v analýze chování uživatelů a tím i ke zlepšování našich stránek, umožňují zobrazení personalizovaného obsahu a cílení marketingových aktivit.Podrobné nastavení