Náš tým

Lokalita: nenastavena | Vybrat lokalitu

Mgr. Lucie Michlovská

Jsem absolventkou Pedagogické fakulty MU, kde jsem získala bakalářský titul. Magisterský titul jsem obdržela v roce 2019 na Filozofické fakultě MU v oboru Učitelství českého jazyka a literatury a historie pro střední školy (se zaměřením na církevní dějiny).

Během studia jsem se věnovala soukromému doučování češtiny. Zaměřovala jsem se nejen na žáky, kteří se chtějí dostat na gymnázia či jiné střední školy, ale také jsem pomáhala studentům s přípravou k maturitní zkoušce. Dále jsem pracovala jako mentor na ZŠ Hamry s žáky se speciálními vzdělávacími potřebami. Příležitostně se také zabývám korektorskou prací odborných textů. Do Vzdělávacího ateliéru Amos jsem nastoupila v roce 2018. Od roku 2019 pracuji jako učitelka na ZŠ.

Ve volném čase ráda čtu nejen českou literaturu, ale i světovou, rekreačně sportuji, hraji na klavír, vařím a peču.

Vyučuje: český jazyk, základy křesťanské nauky

Zpět

Výběr lokality

Naše kurzy a akce nabízíme v Praze a Brně. Vyberte si prosím lokalitu, o kterou máte zájem. Výběr můžete kdykoli změnit pomocí odkazu v horní části každé stránky.

Používáme cookies

Cookies jsou soubory, které se při návštěvě webu ukládají do Vašeho zařízení. Podílejí se na správném fungování webu, pomáhají nám v analýze chování uživatelů a tím i ke zlepšování našich stránek, umožňují zobrazení personalizovaného obsahu a cílení marketingových aktivit.Podrobné nastavení