Náš tým

Lokalita: nenastavena | Vybrat lokalitu

Mgr. et Mgr. Mariana Hájková

Je absolventkou magisterského studijního programu na Pedagogické fakultě Masarykovy univerzity v oborech Učitelství matematiky a zeměpisu pro základní školy a Učitelství občanské výchovy a zeměpisu pro základní školy. V rámci celoživotního vzdělávání vystudovala program Učitelství pro 1. stupeň na Pedagogické fakultě Karlovy univerzity.

Od roku 2015 působí na základní škole Modřice. S výukou matematiky má zkušenosti od čtvrté třídy po devátou, kde probíhá i příprava k přijímacím zkouškám. Mimo jiné na této škole vede několikátým rokem školní parlament.

Ve volném čase se věnuje cestování. Jejím snem je navštívit celý svět.

Vyučuje: matematika

Zpět

Výběr lokality

Naše kurzy a akce nabízíme v Praze a Brně. Vyberte si prosím lokalitu, o kterou máte zájem. Výběr můžete kdykoli změnit pomocí odkazu v horní části každé stránky.

Používáme cookies

Cookies jsou soubory, které se při návštěvě webu ukládají do Vašeho zařízení. Podílejí se na správném fungování webu, pomáhají nám v analýze chování uživatelů a tím i ke zlepšování našich stránek, umožňují zobrazení personalizovaného obsahu a cílení marketingových aktivit.Podrobné nastavení