Náš tým

Lokalita: nenastavena | Vybrat lokalitu

Mgr. Vendula Mašterová

V roce 2020 jsem vystudovala učitelství matematiky a zeměpisu na Pedagogické fakultě MU a v současnosti pokračuji na stejné fakultě v doktorském studiu didaktiky geografie. V rámci tohoto studia se mi naskytla možnost být jedním z celostátních organizátorů Zeměpisné olympiády a věnuji se tak práci s nadanými žáky.

Během bakalářského a magisterského studia jsem vedla různé tábory a víkendové akce pro děti, což mě velice naplňovalo. Doučování a přípravě na přijímací zkoušky na SŠ se věnuji již od svého druhého ročníku na VŠ. V Atelieru AMOS jsem od roku 2020.

Ve volném čase ráda vyrazím na procházku či výlet, vařím a trávím čas se svými neteřemi. Ráda objevuji jak svět, tak i místa v Česku.

Vyučuje: matematika

Zpět

Výběr lokality

Naše kurzy a akce nabízíme v Praze a Brně. Vyberte si prosím lokalitu, o kterou máte zájem. Výběr můžete kdykoli změnit pomocí odkazu v horní části každé stránky.

Používáme cookies

Cookies jsou soubory, které se při návštěvě webu ukládají do Vašeho zařízení. Podílejí se na správném fungování webu, pomáhají nám v analýze chování uživatelů a tím i ke zlepšování našich stránek, umožňují zobrazení personalizovaného obsahu a cílení marketingových aktivit.Podrobné nastavení