Aktuality

Lokalita: nenastavena | Vybrat lokalitu

Spuštěna registrace do přípravných kurzů na 1. pololetí 2024/25

Byla spuštěna registrace do přípravných kurzů na jednotné přijímací zkoušky na gymnázia a střední školy pro 1. pololetí školního roku 2024/25 (přípravné kurzy v týdnu, víkendové přípravné kurzy, On-line přípravka, ePřípravka - dálkové přípravné kurzy). Dále pak Přípravné kurzy anglického jazyka a Základy křesťanské nauky. Z rozšiřujících kurzů jsou to Intenzivní kurzy, Trénování s Amosem a Přijímací zkoušky nanečisto. Otevíráme také registrace do přípravných kurzů k maturitě z českého jazyka, matematiky a angličtiny. Prezenční kurzy budou probíhat v našich prostorách na nám. I. P. Pavlova 2 v Praze 2 a na třídě Kpt. Jaroše 8 a na Palackého tř. 120 v Brně.

Více

Výběr lokality

Naše kurzy a akce nabízíme v Praze a Brně. Vyberte si prosím lokalitu, o kterou máte zájem. Výběr můžete kdykoli změnit pomocí odkazu v horní části každé stránky.

Používáme cookies

Cookies jsou soubory, které se při návštěvě webu ukládají do Vašeho zařízení. Podílejí se na správném fungování webu, pomáhají nám v analýze chování uživatelů a tím i ke zlepšování našich stránek, umožňují zobrazení personalizovaného obsahu a cílení marketingových aktivit.Podrobné nastavení