Účastník v neveřejné oblasti

Základní pokyny pro přístup účastníka kurzu do neveřejné oblasti webu
Lokalita: nenastavena | Vybrat lokalitu

Neveřejná oblast webu

Účastníci většiny kurzů (pokud to má kurz deklarováno) v průběhu výuky využívají neveřejnou oblast webu https://www.atelieramos.cz. Zde je pro ně připravena kromě základních informací k průběhu kurzu i další podpora pro studium v kurzu. Konkrétní obsah a využití neveřejné oblasti jsou dány typem kurzu. 

Získání přihlašovacích údajů účastníka

Přihlašovací údaje do neveřejné oblasti pro účastníka (studenta, žáka) jsou zaslány v pozvánce spolu s dalšími informacemi e-mailem na e-mailovou adresu objednatele (obvykle rodič) typicky 3 dny před termínem první lekce kurzu.

Změnu hesla (případně i zjištění uživatelského jména účastníka) může provést objednatel (ten, kdo provedl objednávku kurzu, obvykle rodič nebo jiný zákonný zástupce) po přihlášení na web https://www.atelieramos.cz s přihlašovacími údaji, které získal při vytvoření objednávky kurzu, odkaz na přihlášení je na každé stránce webu vpravo nahoře. Uživatelským jménem je zde jeho e-mailová adresa, heslo si každý zvolil při registraci sám. V případě zapomenutí hesla je možné využít odkaz Zapomenuté heslo ve spodní části přihlašovacího formuláře. Objednatel po přihlášení volí v horním hlavním menu položku Můj AMOS / Účastníci. Zde najde seznam účastníků, které zaregistroval do některého kurzu a kteří mají platnou registraci. Na této stránce jsou uvedena uživatelská jména účastníků (začínají písmenem "x", např. xnovak00) a je zde možné jim vytvořit nebo změnit přístupová hesla. V případě zapomenutí hesla nastaveného objednatelem již toto heslo nelze nijak zjistit, objednatel však může opakovaně nastavit heslo nové. Pokud stejný objednatel zaregistroval jednomu žákovi více kurzů, tento žák využívá pro všechny kurzy jedny přihlašovací údaje.

Přihlášení účastníka do neveřejné oblasti

Každý účastník se pak svými údaji (uživatelské jméno začíná písmenem "x") přihlašuje na uvedený web https://www.atelieramos.cz, odkaz na přihlášení je na každé stránce webu vpravo nahoře. Vše potřebné ke kurzu zde nalezne v hlavním menu v položce Můj AMOS.

Výběr lokality

Naše kurzy a akce nabízíme v Praze a Brně. Vyberte si prosím lokalitu, o kterou máte zájem. Výběr můžete kdykoli změnit pomocí odkazu v horní části každé stránky.

Používáme cookies

Cookies jsou soubory, které se při návštěvě webu ukládají do Vašeho zařízení. Podílejí se na správném fungování webu, pomáhají nám v analýze chování uživatelů a tím i ke zlepšování našich stránek, umožňují zobrazení personalizovaného obsahu a cílení marketingových aktivit.Podrobné nastavení