Náš tým

Lokalita: nenastavena | Vybrat lokalitu

Bc. Nikola Debrecíni

Jsem absolventka Sportovního gymnázia Ludvíka Daňka v Brně. Přes sedm let jsem se vrcholově věnovala řecko-římskému zápasu žen formou volného stylu. V této disciplíně jsem se propracovala až k reprezentaci České republiky na mistrovství Evropy. Momentálně trávím volný čas tréninky a účastí na závodech Spartan Race. Protože mne baví poznávání nových lidí a učení se novým věcem, absolvovala jsem mimo jiné také trenérský a lyžařský kurz.

Kromě sportovních aktivit se zajímám i o práci s dětmi. Úspěšně jsem dokončila dálkové studium předškolní a mimoškolní pedagogiky, jejíž studium mne naplňuje, proto jsem se rozhodla pro bakalářské studium na Mendelově univerzitě obor Učitelství odborných předmětů a praktického vyučování. Již v této době mám téměř čtyřletou praxi v mateřské škole, kde připravuji dětem denní program a aktivity. Kromě plánování programů pro děti se ráda podílím na organizaci i dalších větších akcí jako jsou školní výlety a také lyžařské výcviky.

Příměstským táborům se věnuji už déle než pět let.

Zajišťuje: příměstské tábory

Zpět

Výběr lokality

Naše kurzy a akce nabízíme v Praze a Brně. Vyberte si prosím lokalitu, o kterou máte zájem. Výběr můžete kdykoli změnit pomocí odkazu v horní části každé stránky.

Používáme cookies

Cookies jsou soubory, které se při návštěvě webu ukládají do Vašeho zařízení. Podílejí se na správném fungování webu, pomáhají nám v analýze chování uživatelů a tím i ke zlepšování našich stránek, umožňují zobrazení personalizovaného obsahu a cílení marketingových aktivit.Podrobné nastavení