Náš tým

Lokalita: nenastavena | Vybrat lokalitu

Mgr. Tina Ghaloomová

Po absolvování střední pedagogické školy jsem zamířila na Pedagogickou fakultu Masarykovy univerzity, kde jsem vystudovala bakalářský a navazující magisterský program v oborech Učitelství českého jazyka a literatury pro druhý stupeň a Učitelství hudební výchovy pro druhý stupeň a střední školy.

Za svou studentskou praxi jsem měla možnost pracovat s dětmi od předškolních let až po středoškolská studia. Výuka českého jazyka, literatury a hudby je mou velkou vášní a nejvíce mě oslovila právě na střední škole, kde také působím.

Mými největšími koníčky jsou pochopitelně hudba a četba, volný čas také ráda trávím procházkami, venkovními aktivitami a pečením.

Vyučuje: český jazyk

Zpět

Výběr lokality

Naše kurzy a akce nabízíme v Praze a Brně. Vyberte si prosím lokalitu, o kterou máte zájem. Výběr můžete kdykoli změnit pomocí odkazu v horní části každé stránky.

Používáme cookies

Cookies jsou soubory, které se při návštěvě webu ukládají do Vašeho zařízení. Podílejí se na správném fungování webu, pomáhají nám v analýze chování uživatelů a tím i ke zlepšování našich stránek, umožňují zobrazení personalizovaného obsahu a cílení marketingových aktivit.Podrobné nastavení